Pułapki w sieci

Jak korzystać z sieci, aby się w nią nie zaplątać? Czyli jak seniorzy powinni bezpiecznie korzystać z Internetu, aby nie wpaść w zastawiane w Internecie pułapki. Surfowanie po sieci ma wiele zalet i może przynieść wiele korzyści osobom starszej generacji, jednak umiejętność poruszania się po niej jest podstawą bezpieczeństwa.

Pomoc dla ukraińskich dzieci

Działania wojenne w Ukrainie doprowadziły do zniszczeń w wielu miastach. Matki z maleńkimi dziećmi musiały opuścić swoje domy, większość z nich znalazła schronienie w Polsce. Potrzeby humanitarne najmłodszych uciekinierów rosną w szybkim tempie. Włączamy się w aktywne niesienie pomocy ukraińskim dzieciom.

Ukraińskie dzieci w polskich przedszkolach

W bieżącym roku szkolnym liczba przedszkolaków w jednej grupie przedszkolnej, z uwzględnieniem ich potrzeb, zainteresowań, uzdolnień oraz rodzaju niepełnosprawności, może być zwiększona maksymalnie o troje dzieci będących obywatelami Ukrainy.

Wyrównywanie szans edukacyjnych

Każde dziecko, bez względu na miejsce urodzenia, powinno mieć równe szanse edukacyjne i rozwojowe. Za wzmacnianiem potencjału dziecka i odkrywaniem jego talentów stoją często uważni i wrażliwi opiekunowie.

Warsztaty dla dzieci z Ukrainy

Wspólny Dom - Warsztaty rozwojowe dla Dzieci z Ukrainy
 
Pragniemy zaprosić Was do miejsca, w którym Dzieci znajdą bezpieczną, ciekawą i pełną nowych doświadczeń przestrzeń. Przestrzeń, w której będą mogły rozwijać się, integrować i poznawać otaczający świat. 
 
Startujemy 5 października!

Jesteśmy w Katowicach przy ulicy Barlickiego 8 (os. Witosa)
Organizujemy spotkanie informacyjne dla zainteresowanych Rodziców - termin spotkania przekażemy osobom zainteresowanym.
 
Zapraszamy dzieci na warsztaty na cały dzień lub na wybrane zajęcia. Warsztaty będą odbywały się w godzinach od 8.00 do 16.00.
 
Kontakt w języku polskim/angielskim: +48602874110, iwona@wwn.org.pl 
Контакт українською/англійська мовою: +48792949297, maria@wwn.org.pl