
Prezes Fundacji WWN, absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie oraz Akademii Górniczo-Hutniczej. Od początku pracy zawodowej mocno zaangażowana w projekty w dziedzinie gospodarki wodnej oraz ochrony środowiska naturalnego. Przez kilkanaście lat prowadziła szereg działań oraz inicjatyw związanych z konsultacjami społecznymi oraz edukacją ekologiczną. Prywatnie mocno zaangażowana w poszerzanie wiedzy w zakresie psychologii oraz holistycznych terapii dla dzieci, amatorka zdrowego stylu życia. Absolwentka Psychologii Pozytywnej - budowanie dobrostanu i przezwyciężanie kryzysów na WSB.

Od 2021 roku Członek Zarządu Fundacji WWN, doświadczony manager ochrony środowiska, absolwentka Politechniki Warszawskiej i Ecole des Mines d'Ales we Francji. Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w kraju jak i zagranicą. Dwukrotnie wyróżniona Statuetką za wkład pracy na rzecz zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska.
Od wielu lat zaangażowana w szereg inicjatyw i projektów związanych z gospodarką w obiegu zamkniętym, zwiększeniu poziomu recyklingu i przedłużenia cyklu życia dla produktów. Obecnie członek europejskich technicznych grup roboczych pracujących nad kryteriami taksonomicznymi dla działalności gospodarczych.
Prywatnie zwolenniczka naturalnych terapii, zdrowego stylu życia i rozwiązań przyjaznych środowisku. Absolwentka Instytutu Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych, specjalizuje się w fitoterapii kobiet.

Pełni rolę Koordynatora Projektu Wspólny Dom od sierpnia 2022 r., absolwentka Psychologii oraz Socjologii Reklamy i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Jako Koordynator dba o sprawne funkcjonowanie placówki, a jako Psycholog prowadzi warsztaty rozwojowe dla dzieci. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i koordynowaniu projektami - ostatnie lata spędziła w Warszawie, gdzie prowadziła szkolenia i zarządzała administracją w szkole językowej. Wcześniej miała możliwość sprawdzenia się w świecie korporacji jak i pracy społecznej. Prywatnie jest zwolenniczką aktywnego trybu życia i można ją opisać słowami Jerzego Harasymowicza: “w górach jest wszystko co kocham”.